e-KSIĘGOWOŚĆ
EUROPEJSKI FUNDUSZ PRZEDSIEBIORCZOŚCI
KREDYTY
e-księgowość
LEASING
EFP
FUNDUSZE UNIJNE
Fundusze Unijne
BEZPIECZENSTWO
Kredyt nowoczesnego przedsiębiorcy
WSPÓŁPRACA
Demo

Zobacz, jak wygodnie, szybko
i bezpiecznie można korzystać
z naszej usługi e-księgowości.
Obejrzyj wersję demonstracyjną.
»Więcej   
7 Kroków

Jeśli właśnie postanowiłeś założyć
własną firmę, czeka Cię 7 kroków,
by to postanowienie zrealizować.

»Więcej   
 

Istnieje wiele możliwości kontaktu z Europejskim Funduszem Przedsiębiorczości:

Jeżeli chcesz uzyskać bezpośrednie informacje i porozmawiać z Konsultantem, prosimy o telefon pod numer ogólnopolskiej infolinii:

(22) 562 31 61
(22) 562 31 62

 

Możesz też wypełnić formularz, wówczas nasz Doradca skontaktuje się z Tobą bezpośrednio.
»Otwórz formularz kontaktowy

Wszelkie zapytania można
kierować do nas także drogą
mailową na adres:

info@efp.com.pl

 

Możesz też odwiedzić nas
osobiście w naszej siedzibie:

Europejski Fundusz
Przedsiębiorczości Sp. z o. o.

ul. Powązkowska 15
01-797 Warszawa
Biurowiec VIDICON
»Pokaż Mapę

 

Chcielibyśmy, aby nasza firma
działała zgodnie z Państwa
oczekiwaniami i wymaganiami,
to też czekamy na wszelkie
sugestie i uwagi pod adresem:

info@efp.com.pl

 

 

O nas

Misją Europejskiego Funduszu Przedsiębiorczości jest wspieranie działalności i rozwoju małych i średnich podmiotów gospodarczych. Tworzymy skuteczny i przyjazny dla Klienta system finansowania i obsługi firm, mający na celu pomoc w powstawaniu nowych przedsiębiorstw oraz rozbudowie już istniejących. Chcemy pomóc naszym Klientom w spełnieniu życiowych i biznesowych planów i zamierzeń.

Nasza oferta jest skierowana bezpośrednio do polskiego przedsiębiorcy i ściśle dostosowana do potrzeb małych i średnich firm. Naszym Klientom oferujemy zarówno doradztwo finansowe, jak i nowoczesny pion e-księgowości.

Szeroka gama produktów finansowych, proponowana przez Europejski Fundusz Przedsiębiorczości, w połączeniu ze zindywidualizowanym dla potrzeb Twojej firmy doradztwem finansowym i usługami księgowości internetowej, pomoże Ci zaistnieć na rynku i odnieść sukces. Nasi pracownicy to zespół gotowych do pomocy fachowców, doświadczonych w doradztwie finansowym, prowadzeniu działalności gospodarczej i księgowości.

Naszym kolejnym atutem są współpracujące z nami instytucje finansowe. Wśród wymienionych poniżej znajdują się zarówno te, z którymi współpracujemy, jak i te z którymi prowadzimy negocjacje.


Banki:

Pekao S.A.; BPH S.A.; Bank Ochrony Środowiska S.A.; GETIN BANK S.A.; ING Bank Śląski S.A.; Kredyt Bank S.A.; Nordea Bank Polska S.A.; PKO B.P. S.A.


Firmy leasingowe:

BEL Leasing Sp. z o.o.; Fortis Lease Polska Sp. z o.o.; Orix Polska S.A.; Carcade S.A.; Bankowy Fundusz Leasingowy S.A.; Raiffeisen Leasing Polska S.A.

Pomożemy Twojej firmie:

· uzyskać najprostszy i najkorzystniejszy kredyt
· wynegocjować najkorzystniejsze warunki leasingu


Oferujemy Ci także możliwość:

· szybkiego i taniego rozliczenia księgowego
· zabezpieczonego hasłem i numerem identyfikacyjnym wglądu do Twoich rozliczeń finansowych i dokumentów na stronach internetowych naszej firmy.


A jeśli dopiero myślisz o rozpoczęciu własnej działalności:

· przeprowadzimy Cię przez gąszcz formalności
· pomożemy Ci uzyskać korzystny kredyt inwestycyjny
· będziemy czuwać nad Twoimi finansami i rozliczeniami księgowymi


Jako profesjonaliści zdajemy sobie sprawę z tego, że prowadząc własną firmę nie masz zbyt wiele czasu na walkę z biurokracją i załatwianie papierowych formalności. Możesz oddać te sprawy w ręce fachowców, a sam zająć się tym, co najważniejsze, czyli działalnością firmy.

Dzięki nam masz szybki i bezpośredni dostęp do doradcy finansowego za pośrednictwem sieci internetowej. Będąc w pracy, w domu czy w podróży możesz dokonać wglądu w bieżący stan finansów swojej firmy na stronach internetowych EFP.

A jeśli wolisz bezpośrednią rozmowę lub kontakt z naszym doradcą, wystarczy, że zadzwonisz pod numer ogólnopolskiej infolinii lub umówisz się na indywidualne spotkanie.

Do góry